header foto header foto header foto header foto header foto



 
Dit schema loopt van 24-8-2021 t/m 17-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Olivia Möckel
Arjan van Zanen
v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Pien Verschoor
Suze Kempers
Arjan van Zanen
v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Suze Winterman
Arjan van Zanen
Floor van der Horst
v2 - A
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Robbert Möckel v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Emma de Vries
Lisan Middelbrink
Arjan van Zanen
v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Olivia Möckel
Arjan van Zanen
v1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Arjan van Zanen
Lotte Aarnink
Rosa Roerdink
v2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Bart van Dillewijn v2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Arjan van Zanen v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Frank Roskam v1 - CD
20:15 - 21:30 Dames Jong 1 Arjan van Zanen v1 - AB
20:15 - 21:30 Dames Jong 2 Bart van Dillewijn v1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens C1 Joep van Zuilen
Tom Neuteboom Spijker
v2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Emma Haringhuizen
Marlijn Tip
Arjan van Zanen
v1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Arjan van Zanen
Hoite Detmar
v1 - CD
17:45 - 18:30 keepers ABC Thijmen Wachters v2 - C
17:45 - 18:30 keepers ED teams Noor Laan
Thijmen Wachters
Tygo Huis in ‘t Veld
v2 - C
17:45 - 18:45 keepersgroep 1 Noor Hupkens v2 - D
18:45 - 19:45 Jongens B1 Nout de Wit
Arjan van Zanen
v2 - AB
18:45 - 19:45 Jongens B2 Elisa Uenk
Arjan van Zanen
v2 - BC
18:45 - 19:45 keepersgroep 2 Noor Hupkens v2 - D
18:45 - 19:45 Meisjes B2 Inger Huiskamp
Arjan van Zanen
v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Arnold Scholte
Victor van Balen
v1 - CD
19:45 - 20:45 keepersgroep 3 Noor Hupkens v2 - D
20:00 - 21:15 Dames 1 Elisa Uenk
Arjan van Zanen
v1 - AB
20:00 - 21:00 Walk in hockey Regine Bevers
Roos Taverne
Arjan van Zanen
v1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins Anne-Fleur Haringhuizen
Regine Bevers
Arjan van Zanen
v1 - A
16:30 - 17:30 Jongens E1 Jan Henk Koning
Arjan van Zanen
v1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Arjan van Zanen
Florine Homan
Jan Henk Koning
v1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Arjan van Zanen
Babs Visscher
Kiki Möckel
Tess Kalden
v1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Babs Visscher
Kiki Möckel
Tess Kalden
Arjan van Zanen
v1 - B
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Noor Laan
Arjan van Zanen
v2 - C
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Pien Verschoor
Suze Kempers
Arjan van Zanen
v2 - D
16:45 - 17:45 Meisjes E1 Arjan van Zanen
Pien Neuteboom Spijker
v2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Robbert Möckel v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Emma de Vries
Lisan Middelbrink
Arjan van Zanen
v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Marit Uenk
Arjan van Zanen
v2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Arjan van Zanen
Lotte Aarnink
Rosa Roerdink
v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Arjan van Zanen v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 v2 - AB Verzorgd door DJ1
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Frank Roskam v2 - CD
20:15 - 21:30 Dames Jong 1 Arjan van Zanen v2 - AB
20:15 - 21:30 Dames Jong 2 Inger Huiskamp v2 - CD
20:30 - 21:45 Heren 1 Frank Wensink v1 - AB
20:30 - 21:30 Heren 35A v1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens C1 Joep van Zuilen
Tom Neuteboom Spijker
v1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Emma Haringhuizen
Marlijn Tip
Boudewijn Sanders
v2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Hoite Detmar v2 - AB
18:45 - 19:45 Jongens B1 Nout de Wit v1 - AB
18:45 - 19:45 Jongens B2 Elisa Uenk v1 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes B2 Boudewijn Sanders v2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Arnold Scholte
Victor van Balen
v2 - AB
20:00 - 21:15 Dames 1 Elisa Uenk v1 - AB
20:00 - 21:15 Dames 30A Karsten van Deurzen v1 - CD