header foto header foto header foto header foto header foto



 

Dames 30

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Karsten van Deurzen
Coach Rinke de Bruin
Coach Natasja Sanders
Captain Rinke de Bruin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwolle D30-2 Twente D30-1 10:45
Apeldoorn D30-1 Meppel D30-1 11:00
Gorssel/Epse D30-1 Twello D30-1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Meppel D30-1 13 28 8 4 1
2 Twente D30-1 13 20 6 2 5
3 Gorssel/Epse D30-1 13 20 5 5 3
4 Twello D30-1 14 19 6 1 7
5 Zwolle D30-2 13 15 4 3 6
6 Apeldoorn D30-1 14 14 4 2 8
7 Zutphen D30-1 12 12 3 3 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC Gorssel/Epse D30-1 14:30 uit
2 jun HC Zwolle D30-2 12:15 uit
9 jun MHCZutphen D30-1 n.n.b thuis
16 jun Hockey Club Twente D30-1 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Meppel D30-1 Twello D30-1 (3-1)final
Gorssel/Epse D30-1 Zwolle D30-2 (3-2)final
WOENSDAG 13 SEPTEMBER 2023
Apeldoorn D30-1 Zutphen D30-1 (1-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Twello D30-1 Apeldoorn D30-1 (3-0)final
Twente D30-1 Meppel D30-1 (1-2)final
Zutphen D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zwolle D30-2 Twente D30-1 (3-0)final
Apeldoorn D30-1 Meppel D30-1 (0-8)final
Gorssel/Epse D30-1 Twello D30-1 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Meppel D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (1-1)scheduled
Twente D30-1 Apeldoorn D30-1 (7-0)final
Zutphen D30-1 Zwolle D30-2 (1-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Zutphen D30-1 Twente D30-1 (2-0)final
Gorssel/Epse D30-1 Apeldoorn D30-1 (6-1)final
Zwolle D30-2 Twello D30-1 (1-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Twello D30-1 Zutphen D30-1 (3-1)final
Meppel D30-1 Zwolle D30-2 (6-2)final
Gorssel/Epse D30-1 Twente D30-1 (0-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Twente D30-1 Twello D30-1 (2-1)final
Zutphen D30-1 Meppel D30-1 (1-4)final
Zwolle D30-2 Apeldoorn D30-1 (1-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Zutphen D30-1 Apeldoorn D30-1 (1-1)final
Twello D30-1 Meppel D30-1 (3-1)final
Zwolle D30-2 Gorssel/Epse D30-1 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Meppel D30-1 Twente D30-1 (4-1)final
Gorssel/Epse D30-1 Zutphen D30-1 (1-1)final
Apeldoorn D30-1 Twello D30-1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Meppel D30-1 Apeldoorn D30-1 (5-2)final
Twello D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (2-1)final
Twente D30-1 Zwolle D30-2 (1-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Apeldoorn D30-1 Twente D30-1 (0-2)final
Gorssel/Epse D30-1 Meppel D30-1 (3-3)final
Zwolle D30-2 Zutphen D30-1 (1-4)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Apeldoorn D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (2-1)scheduled
Twello D30-1 Zwolle D30-2 (3-5)final
Twente D30-1 Zutphen D30-1 (3-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Twente D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (1-2)scheduled
Zwolle D30-2 Meppel D30-1 (2-2)final
Zutphen D30-1 Twello D30-1 (0-6)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Twello D30-1 Twente D30-1 (0-1)final
Apeldoorn D30-1 Zwolle D30-2 (1-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Meppel D30-1 Twello D30-1 (2-0)final
Apeldoorn D30-1 Zutphen D30-1 (3-1)final
Gorssel/Epse D30-1 Zwolle D30-2 (2-2)final
DONDERDAG 11 APRIL 2024
Twello D30-1 Apeldoorn D30-1 (1-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Zutphen D30-1 Gorssel/Epse D30-1 (0-1)scheduled
Twente D30-1 Meppel D30-1 (0-0)final